Charytatywna Wyprzedaż Garażowa

Wydarzenia

Charytatywna Wyprzedaż Garażowa

24.09.2020
autor: Sylwia Bardyszewska (opr.)
Trwa walka o powrót do zdrowia Agnieszki Paź, mieszkanki gminy Zabrodzie. Mieszkańcy organizują Charytatywną Wyprzedaż Garażowa „Pomagamy Agnieszce!”, która odbędzie się w niedzielę 4 października w godz. 11-17, na placu przy młynie „Nowość” w Niegowie. Zapraszamy do udziału!
 
O walce 42-letniej pani Agnieszki pisaliśmy na łamach NW. Przypomnijmy, że w lipcu tego roku pani Agnieszka zasłabła w drodze do pracy, straciła przytomność, oddech... „Zawał serca z przetrwałym uniesieniem odcinka ST ściany dolnej powikłany przedszpitalnym zatrzymaniem krążenia… Splot niefortunnych zdarzeń - brak oceny sytuacji, brak podjętej reanimacji, długi czas oczekiwania na karetkę przyczyniły się do obecnej sytuacji” - opisuje rodzina. - „Aga zapadła w śpiączkę - jest nieprzytomna, nie widzi i nie słyszy, nie reaguje na bodźce zewnętrzne. Sytuacja jest dramatyczna, ale wierzymy, że za sprawą intensywnej rehabilitacji możliwa jest poprawa stanu zdrowia Agnieszki. Koszty leczenia są bardzo wysokie i znacząco przekraczają możliwości rodziny. Dlatego zmuszeni jesteśmy prosić wszystkich ludzi dobrej woli o pomoc w zgromadzeniu niezbędnych środków finansowych. Każda, nawet najmniejsza wpłata stanowi cegiełkę w jej zdrowie i daje szansę na wybudzenie. Nie możemy pozwolić, aby Agnieszka trafiła do ZOL-u. Tylko ośrodek rehabilitacyjny, tzw. BUDZIK to nadzieja - nadzieja, w którą wierzymy. Prosimy, pomóżcie nam obudzić Agę. Na mamę czeka 13-letni syn. Kwota, jaką musimy zebrać pozwoli nam zapewnić specjalistyczną opiekę na 6-miesięcznym turnusie rehabilitacyjnym. Indywidualny plan rehabilitacji za pierwszy, trzytygodniowy turnus opiewa na kwotę prawie 22 tysięcy. Kolejne kosztorysy w zależności od postępów rehabilitacji będą opiewać na wyższe kwoty, w uwagi na zwiększenie i intensywność proponowanych zabiegów. Kwoty są ogromne, ale poprawa jakości życia , wyrwanie ze stanu wegetacji bezcenne! Pomóżcie nam zrealizować ten cel. Wdzięczna rodzina!”
Panią Agnieszkę i jej najbliższych, którzy robią, co mogą, by zgromadzić środki, można wesprzeć, wpłacając środki poprzez stronę zrzutka.pl.
Pomóc można również, biorąc udział w Charytatywnej Wyprzedaży Garażowej. Wraz z organizatorami zapraszamy do sprzedaży i zakupu „perełek garażowych”, których będzie naprawdę dużo. Poza tym w programie wiele atrakcji przygotowanych przez współorganizatora imprezy Stowarzyszenie Bractwo Zabrodzkie, tj. warsztaty pieczenia chleba, pokazy sztuk walki, konkurencje sportowe, konkursy i zabawy oraz mnóstwo pysznego jedzenia.
Zgłoszenia dla sprzedających pod adresem email: agnieszka.szafranska1@wp.pl.

MajsterPlus728x240
Komentuj, logując się przez Facebooka, Google+, Twittera, Disqus LUB pisz jako gość