Antywłamaniowe rozwiązania Gerda, które warto mieć w domu

Wydarzenia

Antywłamaniowe rozwiązania Gerda, które warto mieć w domu

07.08.2020
autor: materiał zewnętrzny
Chyba nie ma osoby, która nie słyszałaby o marce zamków Gerda. Zabezpieczenia tej cenionej firmy znane są ze swojej solidności oraz nowoczesności. Dzięki temu opierają się atakom włamywaczy, a mieszkańcy czują się bezpieczniej, mając zamki do drzwi sygnowane tą polską marką. Rozwiązania, które oferuje producent zamków Gerda, nierzadko stają się inspiracją dla innych. Ślusarze z Piaseczna potwierdzają, że szukając zabezpieczenia do swojego mieszkania, warto wziąć pod uwagę właśnie te produkty.
 

Polski producent zamków z 30-letnim doświadczeniem

Zamki do drzwi Gerda to flagowy produkt polskiej marki, która działa na rynku już od przeszło 30 lat. Cechują je wysoka jakość oraz zaawansowane technologie, które z biegiem czasu uległy znacznemu udoskonaleniu. Producent zamków, które dostępne są praktycznie w każdym sklepie oraz punkcie Pogotowia ślusarskiego, prowadzi ciągłe badania nad ulepszaniem technologii oraz systemów dbających o ochronę naszego mienia. Te słowa znajdują potwierdzenie w rzeczywistości, ponieważ wiele zamków Gerda ma przyznane prestiżowe certyfikaty, a ponadto są one wytwarzane zgodnie z przyjętymi normami, które dotyczą bezpieczeństwa. Warto nadmienić, że oferta firmy nie ogranicza się tylko do zamków do drzwi, ale obejmuje również same drzwi antywłamaniowe i nie tylko, bramy garażowe oraz oczywiście wkładki do zamków i wiele innych.
 

Drzwi antywłamaniowe Gerda w mieszkaniu i biurze

Z tak solidnym zabezpieczeniem jak drzwi antywłamaniowe od polecanego producenta można poczuć się naprawdę komfortowo. Bezpieczeństwo i jakość to najważniejsze cechy każdego zamka Gerda oraz każdej pary drzwi sygnowanej tym logo. Można je stosować zarówno w mieszkaniach, w blokach i apartamentowcach, jak i w domach jednorodzinnych. Wiele produktów polskiej marki znajduje zastosowanie także w lokalach użytkowych, np. firmach i biurach. Bogata oferta oraz zróżnicowany, nowoczesny design, który można dobrać praktycznie do każdego miejsca, przesądzają o popularności zamków oraz drzwi Gerda. Są one wyjątkowo wytrzymałe i mocne, a ponadto mają dobre właściwości termoizolacyjne. O dokładnych parametrach wybranych rozwiązań można porozmawiać z doświadczonymi ślusarzami, którzy pracują w Pogotowiu zamkowym z Piaseczna. Kontakt do fachowców od zabezpieczeń dostępny jest pod adresem https://www.pogotowie-zamkowe-piaseczno.pl/.
 

Wkładki do drzwi oraz zamki antywłamaniowe Gerda

Najważniejszym produktem z oferty pozostają doskonałe zamki do drzwi Gerda, spośród których można wybrać wiele modeli, dopasowanych do różnych drzwi, lokalizacji czy budżetu. Jeden z najwyższych poziomów bezpieczeństwa zapewniają oczywiście zamki antywłamaniowe, które mają solidną oraz dość skomplikowaną konstrukcję, opierającą się atakom z zewnątrz. Wysoką jakość prezentują również wkładki Gerda – wymianę, jak i montaż zamków warto zlecić fachowcom z Pogotowia ślusarskiego, którzy z takimi zadaniami mają do czynienia 7 dni w tygodniu. Profesjonalni ślusarze doradzą ponadto, które zabezpieczenia będą najlepszym wyborem do domu lub mieszkania.

MajsterPlus728x240
Komentuj, logując się przez Facebooka, Google+, Twittera, Disqus LUB pisz jako gość
Podobało się? TAAAK!!! (foto)

Podobało się? TAAAK!!! (foto)

Dziecko to skarb – rozpoczęła spotkanie z okazji Dnia Dziecka, 1 czerwca w WOK Hutnik, dyrektor Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego. W koncercie „My też potrafimy”, któremu  przyświecała myśl „Świat dziecka”, wystąpili uczniowie ośrodka, jego szkół filialnych w Gaju i Niegowie oraz zaprzyjaźnionych szkół. Na widowni panowała niemal tak samo gorąca atmosfera jak na scenie. Publiczność reagowała żywiołowo, nie szczędziła braw. Niespodzianką pod każdym względem był wspaniały spektakl na motywach „Lampy Aladyna” przygotowany przez połączone siły nauczycieli i debiutujących w tej roli rodziców.
zobacz więcej
Nowa linia elektroenergetyczna. Konsultacje bez emocji (foto)

Nowa linia elektroenergetyczna. Konsultacje bez emocji (foto)

Spokojny przebieg miały wtorkowe konsultacje w sprawie przebiegu przez gminę Wyszków planowanej linii elektroenergetycznej 400 kV Ostrołęka - Stanisławów. Emocji było niewiele… podobnie jak zainteresowanych mieszkańców.
zobacz więcej
131 milionów złotych trafiło do wyszkowskich przedsiębiorców

131 milionów złotych trafiło do wyszkowskich przedsiębiorców

W dobie kryzysu wywołanego epidemią wyszkowscy przedsiębiorcy w ramach pomocy otrzymali już 131.350.463 zł, nie licząc umorzeń składek i postojowego wypłacanego przez ZUS.
zobacz więcej
Dajmy znać policji, że coś złego się dzieje (foto)

Dajmy znać policji, że coś złego się dzieje (foto)

Problemy komunikacyjne w mieście, a konkretnie na skrzyżowaniach i z miejscami parkingowymi, były głównym tematem debaty na temat bezpieczeństwa, na którą wyszkowska policja zaprosiła mieszkańców w czwartek 24 listopada. Policja zachęca do zgłaszania wykroczeń poprzez internetową Krajową Mapę Zagrożeń Bezpieczeństwa. - Dajmy znać policji, że coś złego się dzieje. Patrole na pewno się tam pojawią – zapewnił komendant wyszkowskiej jednostki inps. Michał Toporkiewicz.
zobacz więcej