ZABRODZIE: Nowa kierownik Posterunku Policji

Powiat

ZABRODZIE: Nowa kierownik Posterunku Policji

05.08.2020
autor: Elżbieta Szczuka
Od dwóch miesięcy kierownikiem Posterunku Policji w Zabrodziu jest asp. szt. Elżbieta Depta. Zastąpiła na tym stanowisku asp. szt. Zbigniewa Kwiecińskiego. 
 
Zmiana na stanowisku kierownika PP w Zabrodziu nastąpiła 1 czerwca. Po ponad 20 latach pracy w policji i wielu latach kierowania zabrodzkim posterunkiem na emeryturę odszedł asp. szt. Zbigniew Kwieciński.
Asp. szt. Elżbieta Depta służy w Policji od 29 lat. Przez ponad 20 lat związana była ze służbą pionu kryminalnego. 
Kierownik posterunku (tel. 887-884-470) pełni stały dyżur w każdy poniedziałek w godzinach 10 – 14. Dzielnicowym jest sierż. szt. Justyna Piórkowska, tel. 519-035-351 lub 47 704-63-01. W przypadku trudności w nawiązaniu kontaktu należy kontaktować się z  dyżurnym KPP w Wyszkowie tel. 47 704-62-00.
Posterunek Policji w Zabrodziu został reaktywowany pod koniec 2016 r. Nie pracuje całodobowo, patrole są głównie w terenie.
MajsterPlus728x240
Komentuj, logując się przez Facebooka, Google+, Twittera, Disqus LUB pisz jako gość
RZĄŚNIK: Spotkanie opłatkowo-noworoczne

RZĄŚNIK: Spotkanie opłatkowo-noworoczne

Ostatnia w tym roku, odbywająca się 29 grudnia, budżetowa sesja rady gminy, zakończyła się świąteczno-noworocznym akcentem. – Zostałem zaproszony żebyśmy razem przeżyli popołudnie wigilijne – zwrócił się do obecnych proboszcz parafii w Rzaśniku ks. Robert Sulich. Życzenia na nowy rok złożyli także przewodniczący rady gminy oraz wójt, mimo że osobiście nie mógł uczestniczyć w spotkaniu. 
zobacz więcej
RZĄŚNIK: Ciepłe słowa i życzenia dla nauczycieli

RZĄŚNIK: Ciepłe słowa i życzenia dla nauczycieli

Akademia z okazji Dnia Edukacji Narodowej w PSP w Porządziu odbyła się 13 października. Dyrektor szkoły wręczyła nagrody wyróżniającym się w pracy nauczycielom. Natomiast jej pracę doceniły władze gminy, przyznając jej nagrodę wójta. 
zobacz więcej
BRAŃSZCZYK: Jubileusz 90-lecia Ochotniczej Straży Pożarnej w Trzciance

BRAŃSZCZYK: Jubileusz 90-lecia Ochotniczej Straży Pożarnej w Trzciance

Służba na straży ludzkiego życia wymaga ogromnej odwagi. To nie tylko piękny mundur i sztandar u boku, ale przede wszystkim zaufanie, jakim obdarzamy Was podczas wielu losowych tragedii. Matki bądźcie dumne, że macie takich synów. Żony bądźcie dumne, że macie takich mężów. Serca nasze są pełne trwogi, gdy wyruszacie na akcję i radują się, kiedy wracacie. To właśnie my czekamy na Was, pełne obaw, kiedy wrócicie i czy Wam nic się nie stało. Kochamy Was bardzo!” Henryka Rowińska w imieniu matek i żon strażaków.
zobacz więcej
ZABRODZIE: Sekretarz poszukiwany

ZABRODZIE: Sekretarz poszukiwany

Od 30 kwietnia br., gdy odszedł z pracy sekretarz gminy Zdzisław Damian Bocian, to stanowisko było nieobsadzone. W gminie nie ma też zastępcy wójta. 31 lipca wójt Tadeusz Michalik ogłosił nabór na sekretarza gminy. Oferty można składać do 13 sierpnia.
zobacz więcej